עוקבים באינסטגרם בכסף

עוקבים באינסטגרם בכסף

1661
0
SHARE
עוקבים באינסטגרם בכסף

יש הרבה אנשים שמכורים לרשת החברתית אינסטגרם אך לא מצליחים להשיג מספיק עוקבים כמו שהיו רוצים. השאלה הנשאלת היא כמה עוקבים זה מספיק והאם ניתן לרכוש עוקבים באינסטגרם בכסף. ובכן, כמות העוקבים חייבת להיות מותאמת לסוג ורמת החשיפה אותם אתם מעוניינים ליצור. אישיות מפורסמת בינלאומית לצורך הדוגמא כמו ביונסה למשל לה מעריצים רבים  מלכתחילה תצליח להעלות את כמות העוקבים תוך זמן קצר אפילו בלי מאמץ, כנ״ל חברה או מותג מפורסם ברחבי העולם כמו ליוויס או דיזל. כאשר מדובר במותג ישראלי או באישיות ישראלית, כמות העוקבים תהיה פחותה בהשוואה למותג או אישיות בינלאומית שכן רמת ההיכרות עם המותג או האישיות נעשית ברמה המקומית אלא אם כן מדובר בדמות ישראלית או מותג המוכרים בכל העולם כמו למשל בר רפאלי, סקאזי וכדומה.

 

בהחלט ניתן להגדיל את כמות העוקבים שלכם באינסטגרם בכסף, אך כדי לעשות זאת חשוב לוודא שהרכישה שאתם מבצעים מתבצעת מול חברה אשר אוספת את העוקבים בצורה חוקית ושהעוקבים עצמם הינם אמיתיים אחרת לא עשיתם כלום כי אתם לא עובדים לפי החוקים של הרשתות החברתיות באופן כללי ושל האינסטגרם בפרט.

 

טרם מנסים את שיטת הוספת העוקבים בכסף, תמיד כדאי לנסות קודם להגדיל את כמות העוקבים בעצמכם, זאת ניתן לעשות על ידי האשטאגים חכמים, העלאת תמונות מעניינות ושמירה על קשר ישיר בין קהל היעד שלכם לבין התמונה אותה אתם מעלים. במידה ומדובר במותג או חברה אותם אתם מעוניינים לקדם ולהוסיף לפרופיל העסקי באינסטגרם עוד ועוד עוקבים, שווה לבצע סקר שוק קצר, לבנות תכנית אסטרטגית שתהיה תואמת למטרות שלכם ורק אז להתחיל לפעול זה יכול לסייע לכם בהשגת כמות גדולה של עוקבים תוך זמן קצר יחסית.

 

קיימות כל מיני אפשרויות לרכוש עוקבים באינסטגרם בכסף כאשר ככל שתהיו מעוניינים ביותר עוקבים כך תשלמו יותר. הרכישה נעה בין כמה עשרות שקלים בודדים לכמה מאוד וכמות העוקבים מתחילה מ-500 ויכולה להגיע גם ל-5000 עוקבים. כאמור, יש לוודא היטב היכן אתם מבצעים את הרכישה וכי אכן מדובר ברכישה מאובטחת.

 

/

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.