כפולים

Image

סדרת הטלוויזיה כפולים הינה סדרת דרמה מבית היוצר של חברת טנדר הפקות, יוצרי הסדרה מריה פלדמן ועמית כהן שהם גם הכותבים שלה בפועל היו לקחו גם חלק בהפקת הסדרה פאודה שלא מזמן סיימה את עונתה הראשונה על המסך. הסדרה כפולים כבר זכתה להצלחה רבה ברחבי העולם כאשר התסריט שלה כבר נמכר ל-127 מדינות ברחבי העולם עוד בטרם שודרה. העלילה מדברת על חמישה אנשים מן היישוב אשר ביום אחד קושרים אותם בפרשיית ריגול בינלאומית ובחטיפתו של שר ההגנה האיראני. בעוד שהמוסד מואשם ברחבי העולם בארגון החטיפה, החמישה מנסים לברוח מהשלטונות ומנסים להסביר להם כי הם אינם קשורים לעניין החטיפה. ברחבי התקשורת מופצות תמונות של החמישה אשר מוכיחות לכאורה את הקשר שלהם לחטיפה שהתבצעה במלון במוסקבה, שם שהה שר ההגנה האיראני לפני החטיפה. הרחבי העולם אם כן מופצות תמונות של החמישה כאשר הם מסתובבים בבית המלון בסמוך לאירוע החטיפה, בעוד שהם כולם מכחישים שבכלל היו על אדמת רוסיה בתאריך החטיפה. כמו כן מופצות תמונות של הדרכונים שלהם ברחבי העולם והם הופכים למבוקשים על ידי האינטרפול.

בסדרה כפולים משחקים שחקנים מוכרים רבים כאשר ביניהם ניתן למצוא את חמשת המבוקשים שדמויותיהם מגולמות על ידי ישי גולן, מגי אזרזר, אניה בוקשטיין ואנחל בונני. שחקנים נוספים כמו מיקי לאון וליאור רז שגם הם שחקנים מוכרים בעלי רקורד מרשים משחקים גם כן בסדרה כפולים.

כאשר יצאו הפרומואים של הסדרה כפולים, אנשים רבים לא יכלו להתעלם מקווי הדמיון הרבים של עלילת הסדרה ולבין החיסול של מחמוד אבו מבחוח לפני מספר שנים בדובאי. גם שם דובר על פעולה שלכאורה נעשתה על ידי ארגון המוסד הישראלי, כאשר גם שם דובר על כאחד עשר מתנקשים, כולם בעלי אזרחויות זרות, אשר לכאורה נראו עם מבחוח בהזדמנויות שונות ברחבי המלון על פי צילומי האבטחה וגם תמונותיהם של אותם אזרחים התפרסמו ברחבי העולם. מיותר לציין שארגון המוסד לא התייחס בכלל לפרשת חיסולו של מבחוח ועד היום לא ניתן לדעת למי מיוחס החיסול בדובאי.

Over 10000+ Fans

Get Fresh Content From WPXPO

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top