ספסלים לגינה

Image

בתים פרטיים רבים בעלי חצר או גינה רחבת ידיים עסוקים בסוגיה כיצד ניתן לעצב את החצר שלהם לבית ובעזרת אילו פריטים. במאמר הבא ניתנו לכם מספר טיפים שתוכלו להיעזר בהם כאשר אתם מעצבים את החצר שלכם.

אחד הפריטים היותר פופולאריים בקרב גינות פרטיות של בתים הוא ספסלים לגינה. הספסלים לגינה עשויים בדרך כלל מעץ או שילוב של עץ ומתכת ולרוב הם מעוצבים בצורות שונות כאשר ניתן למצוא ספסלים בעיצוב מודרני, ספסלים בעיצוב וינטג' ועוד. הספסלים מעבר לכך שהם פריט עיצובי בגינה שלנו הם גם פריט פרקטי אשר נותן לנו מענה על פתרון על הושבת אורחים כאשר אנחנו מארחים משפחה וחברים בחצר שלנו. ניתן לרכוש ספסלים לגינה בחנויות אשר מתמחות בייצור רהיטי גן אך כאלו עם קצת טאץ' של עבודת כפיים יוכלו די בקלות לבנות לעצמם ספסל עץ לגינה מעשה ידיהם.

פריט נוסף שהוא גם פופולארי מאוד בקרב בתים פרטיים הוא כד לחצר. הכד לחצר הוא אביזר שמשדרג כל חצר או כניסה לבית פרטי. הנפח העיצובי שכד לגינה מעניק לחצר הוא יוקרתי מאוד. הכדים באים כמובן במגוון רב של דגמים ועל פי מבנה החצר נוכל לבחור את הדגם שיתאים לנו ביותר כאשר אם למשל יש לנו חצר גדולה נעדיף לרכוש כד גדול יותר ואולי להעמיד אותו במרכזה של החצר וסביבו לשתול פרחים, ובמקרים של גינה קטנה יותר, נבחר כד במימדים בינוניים ונעמיד אותו בפינת החצר.

אלמנטים נוספים אשר ניתן לעצב עימם גינה הם כמובן עצים, כאשר הבחירה הפופולארית היא עץ זית או עצי פרי ואותם נרצה בדרך כלל לשתול בדפנות הגינה על מנת לאפשר מקום במרכז הגינה לאירוח ומשחקים של ילדים. מתחת לאותם עצים ניתן למקם ספסל עץ, דבר אשר ישרה שלווה על הגינה באמצעות פינת חמד מוצלת.

ישנן הרבה דרכים לעצב את הגינה שלנו, כל שעלינו לעשות זה ללכת לחנויות לריהוט גן או למשתלות ולבחור את הקו עיצוב בו אנו רוצים לעצב את החצר שלנו, ניתן כמובן להיעזר במעצבי פנים על מנת לקבל תוצאה יותר מקצועית.

Over 10000+ Fans

Get Fresh Content From WPXPO

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top