מחיר פרגולה אלומיניום

פרגולת אלומיניום מחיר

פרגולות אלומיניום הן פרגולות בעלות יתרונות עצומים בעיצוב של כל גינה או חצר

מהו מחיר פרגולת אלומיניום מומלץ?

האלומיניום הוא חומר גלם בעל יתרונות רבים בייצור ובעיצוב של מוצרים ומרכיבים רבים של הבית והעסק שלנו. כפי שידוע לכולנו היטב, האלומיניום הוא חומר גלם מתכתי שמתאפיין בכל שהוא עמיד לחלוטין בפני חלודה וקורוזיה, הוא מבודד חום וקור בצורה איכותית במיוחד (להלן – נייר האלומיניום המוכר לנו כל כך), הוא אינו נשחק גם בשימוש ממושך ובעומס גבוה, וניתן לעבד ולעצב אותו באופן די פשוט למוצרים רבים שמהווים חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו ובעיקר מסגנונות העיצוב המודרניים. בהתחשב בכל התכונות שאותן ציינו, ברור מדוע אלומיניום מהווה חומר איכותי במיוחד לייצור פרגולות, כאשר פרגולות אלומיניום איכותיות מספקות לנו מוצר אסתטי ואיכותי, מחסה נעים ומבודד מחום וקור, כך שהוא מתאים לחורף ולקיץ גם יחד, ועמידות גבוהה במיוחד לאורך זמן בכל תנאי מזג האוויר. בעיצוב החצר שלנו – אלה הן בהחלט תכונות שאנחנו רוצים לפתרון הצללה איכותי. כעת, צריך להבין מהו מחיר פרגולה אלומיניום .

מה משפיע על המחיר שנשלם על פרגולות אלומיניום איכותיות, ומה טווח המחירים?

  • מה משפיע על המחיר? מחיר פרגולה אלומיניום מושפע מכמה וכמה פרמטרים משמעותיים. הפרמטר הראשון הוא כמובן גודלה – המחיר של פרגולה נמדד על פי המטרים הרבועים של השלד והגג, וככל שהפרגולה גדולה יותר היא תעלה לנו יותר. את המחירים שנציין כאן נציין לפי מחיר למטר רבוע. בנוסף, פרגולות אלומיניום בהחלט תוכלנה להיות גם פרגולות חשמליות שניתן לשלוט על הפתיחה והסגירה של הגג שלהן, וכמובן שהדבר כרוך בהשקעה כלכלית נוספת. עוד פרמטרים הקשורים להתקנה של כל פרגולה, כולל פרגולת אלומיניום, הם התקנה על קרקע לא מרוצפת, התקנה מרוחקת מקיר חיצוני, והתקנה של פרגולה תלויה.
  • כמה זה עולה? מחיר פרגולה אלומיניום נע באופן בסיסי ביותר בין 550 ל-1,200 ₪ למ"ר, בהתאם לסוג הפרגולה, איכותה והעיצוב שלה. פרגולות חשמליות מאלומיניום עולות בין 1,000 ל-1,600 ₪ בהתאם לסוג הפרגולה. מבחינת המחירים של התקנה על קרקע לא מרוצפת, התקנה מרוחקת מבית או התקנה של פרגולה תלויה, הרי שכל אחת מאפשרויות אלה מעלה את מחיר הפרגולה והתקנתה ב-15-30 אחוזים.

פרגולה איכותית ומעוצבת עשוית אלומיניום היא אפשרות ששווה לנו להשקיע בה בעיצוב הבית או העסק

מחיר פרגולה אלומיניום הוא לא מחיר נמוך באופן יחסי בשוק הפרגולות, אך מדובר בהשקעה איכותית במיוחד לאורך זמן. ההשקעה הזאת היא איכותית משום שבאמצעות פרגולת אלומיניום איכותית ומעוצבת אנחנו מבטיחים לבית או לעסק שלנו לא רק שטח מוצל ונעים בעל מאפיינים אסתטיים איכותיים, אנחנו מבטיחים שטח שכזה לאורך לא מעט זמן, ועמידות גבוהה במיוחד של הפרגולה לאורך השנים. כל שצריך הוא רק למצוא את השירות המתאים שיספק לנו מוצר איכותי במחיר הוגן.

Over 10000+ Fans

Get Fresh Content From WPXPO

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top