פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום

פרגולות הממוקמות בחצר מרפסת או גינה ישדרגו את איכות החיים בבית

אחד מהדברים אשר יובילו לשדרוג המשמעותי ביותר לאיכות החיים והרוגע הנפשי, הוא אפשרות לישיבה רוגעת בסוף יום עבודה או בשבתות בחוץ, ליהנות מהרוח הקרירה ולקרוא או לאכול ארוחה בנחת. הבעיה העיקרית במנהג זה, הוא שבארצנו החמה, רוב הימים בשנה הינם ימי שמש, אשר שורפת את העור ומקצרת את משך השהייה האפשרית. פרגולות מהוות פתרון מושלם לכך. פרגולה תמנע או תפחית ותסיט את קרני השמש החודרות, ויוסיפו חן רב לכל גינה או מרפסת בה הן יותקנו. ישנם סוגים רבים של פרגולות הנבדלים זה מזה באופן השימוש (חשמלי או רגיל), בצורה (תלוי או נשען על עמודים) ובחומר הייצור הנע בין פרגולות אלומיניום לעץ או מתכות אחרות.

לפרגולות העשויות מאלומיניום מספר יתרונות בולטים

כאמור, ניתן לבנות פרגולות ממספר עצום וכמעט בלתי מוגבל של חומרי גלם. פרגולות אלומיניום הינן בעלות יתרונות רבים לעומת המתחרים הפוטנציאלים. יתרונות אלו כוללים:

  • מהירות הרכבה: פרגולות אלומיניום הינן קלות במיוחד, עקב היחס המיוחד של חוזק לעומת משקל של מתכת האלומיניום. בשל המשקל הזניח, ניתן לבצע את עבודות הרכבת הפרגולה במהירות וביעילות רבה, והסיכון לפגיעה בדיירים כתוצאה משבר בפרגולה מצטמצם והופך לאפסי.
  • חימום: פרגולות שונות עשויות ליצור אפקט חממה ליושבים תחתם. מאחר ואלומיניום אינו מוליך חום, פרגולות אלומיניום מאפשרות זרימת חום רגילה ומושלמת ליושבים בצילן.
  • עמידות: האלומיניום אינו חשוף לקורוזיה או חלודה, ולכן מסוגל לעמוד בשנים ארוכות של גשמים ללא פגיעה משמעותית, ואף ניתן לנקותו בזרם מים בלי חשש.

חשוב מאוד לבחור בחברת מקצועית ואמינה להתקנת פרגולות

התקנת פרגולות הינה עבודת בנין לכל דבר, המחייבת מומחיות ודיוק על מנת לצמצם למינימום את הסיכון הבטיחותי ולהבטיח שירות ארוך שנים ללקוח. לכן, בעת בחירה בחברה להתקנת פרגולות אלומיניום או אחרות, חשוב מאוד לבחור בחברה אמינה ומקצועית, ולוודא כי הלקוחות הקודמים מרוצים וממליצים על שירותיה.

Over 10000+ Fans

Get Fresh Content From WPXPO

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top