5 טיפים לשכירת האינסטלטור הנכון

אינסטלטור

מקרי חירום באינסטלציה הם אף פעם לא דבר טוב. למעשה, בעיות ביתיות כמו ברזים דולפים או צינורות שבורים הם מהדברים שעושים סיוטים לבעלי בתים ממוצעים. שכירת אינסטלטור לא מנוסה כמעט ולא תועיל במקרים כאלה, ולמעשה, לפעמים יכולה להחמיר את המצב. לכן חשוב מאוד שתשכור את שירותיה של חברת אינסטלציה מנוסה ובעלת מוניטין

אם ברצונך להבטיח כי הבעיות בבית שלך יקבלו את הטיפול הנכון, אנו מבקשים ממך לקחת בחשבון את הדברים הבאים לפני שתשכור אינסטלטור.

  1. רישוי מתאים

אחד הדברים הראשונים שעליכם לקחת בחשבון לפני שאתם שוכרים חברת אינסטלציה הוא האם הם מורשים ומאושרים על ידי המדינה בה הם עובדים. אם המדינה בה אתם מתגוררים אינה דורשת רישוי, עליכם לבדוק האם יש תלונות רשמיות שיצאו נגדם.

אינסטלציה משפחתית תומפסון מתגאה בכך שהיא חברה בה כל האינסטלטורים והעובדים הם חברים או משפחה קרובה. יתר על כן, הם לא רק בעלי רישיון  כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהם עושים את עבודתם נאמנה.

  1. ניסיון בתעשייה

לא פעם, ניסיון רב מוכיח את עצמו כבעל בריתו הטוב ביותר של אינסטלטור. לפיכך, הגיוני לחלוטין להעסיק מישהו שנמצא בעסק מזה מספר שנים. על ידי העסקת שירותיו של אינסטלטור מנוסה, תגדילו את הסבירות לביצוע העבודה בצורה טובה בפעם הראשונה.

  1. עלות כוללת

תמיד בקש הערכה אישית. כמו שרופא מעולם לא יכול לאבחן מטופל בטלפון, אינסטלטור מכובד ובעל מוניטין גם לא יכול לקבוע את היקף העבודה בטלפון. זכור כי האיכות מגיעה במחיר. חברת אינסטלציה מורשה, מיומנת ומנוסה עשויה לחייב יותר מאשר אינסטלטור ללא רישיון, אך לרוב תוכלו להיות בטוחים שהם יעשו עבודה טובה יותר ולא יעגלו אף פינות.

  1. זמן תגובה למקרי חירום

כשמדובר במתן שירותי אינסטלציה לשעת חירום, חברת אינסטלציה צריכה לתקן את הבעיה בהקדם האפשרי.  זו הסיבה שאנו מספקים שירותי אינסטלציה לשעת חירום 24/7.  אנו רוצים לוודא שלקוחותינו מכוסים ללא קשר לשעה ביום.

  1. המלצות

לפני שאתה שוכר אינסטלטור, בקש ממנו לספק לך כמה המלצות. כל חברת אינסטלציה מכובדת צריכה להיות מסוגלת לספק המלצות בקלות, אז אל תהססו לשאול.

מסקנה

קשה למצוא אינסטלטורים טובים ששומרים על טובת הלקוחות שלהם. זו הסיבה שהאינסטלציה המשפחתית של א.א.ר הוקמה. הקפידו לזכור את הטיפים שלעיל בכדי להבטיח שהאינסטלטור שאתם שוכרים לא רק מנוסה בעבודתו אלא שהוא גם יכול לפתור את בעיות האינסטלציה שלכם במהירות ובצורה נכונה.  אם אתם גרים בערים הגבוהות במדבר, כולל הספריה, ויקטורוויל, עמק אפל, אוק הילס, אדלנטו ופלן, צלצלו למשפחת תומפסון אינסטלציה לכל צרכי האינסטלציה שלכם! כי גם יכול להיות שהבעיה מצריכה ביובית לא אינסטלטור.

Over 10000+ Fans

Get Fresh Content From WPXPO

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top