המדריך המלא לבחירת דלת לחדר קירור

דלתות לחדרי קירור

בכל בית קיימים חדרי קירור, חדרי הקפאה או אפילו מחסני קירור, על מנת לשמור על המזון, התרופות או החומרים הרגישים בתנאי קור מתאימים. כאשר אנו מתכננים לחדש את המקום הקיים, או מתכוונים לבנות בית חדש, חשוב להתמקד אזור זה ולבחור את הדלת המתאימה לחדר קירור. הדלת נחשבת לאחד הגורמים החשובים לשמירת התנאי המתאימים לחדר קירור או הקפאה, מלבד מערכת הקירור עצמה.

מהם ההבדלים בין דלת לחדר קירור לבין דלת רגילה?

דלתות רגילות

דלתות רגילות מיוצרות מחומרים המתאימים לפנים הבית וכלל מתאימות לצרכי הבית המקוריים. העובי הממוצע שלהם הוא 3.5 ס"מ. דלת רגילה אינה מתאימה לפעילות קירור והקפאה המתמשכת, מכיוון שאינה מספקת בידוד חום וקור מתאים לחדר קירור.

דלתות לחדרי קירור

דלתות לחדרי קירור, עשויות מחומרי בניין וצירים יותר חזקים ועבים (בממוצע עובי 5 ס"מ) מדלתות רגילות. הם גם תומכים בתנאי הקירור ומספקים בידוד מתאים למזון ולחומרים הרגישים.

למה לא ניתן להשתמש בדלת רגילה?

דלת רגילה אינה מספקת בידוד חום וקור מתאים לחדרי קירור. בחדרי קירור, מתכננים תכנון מיוחד לקירור בתחומי הקירות, מזגנים נוספים ולאורך המסדרון המדגיש את עובי הקיר, ובכך יש עזרה נוספת למערכת הקירור. דלתות מתאימות מלאות את חסרון ההזנה החום קור הנדרשות לחדר קירור, כדי לשמור על תנאים מתאימים למזון.'הקפאה וחומרים רגישים משמשים דלתות עבות יותר, המבטיחות דחיסה מלאה, ומשמשות כבידוד נוסף לחום וקור, שנמצאים בחדר הקירור.

מהם הגורמים החשובים לבחירת דלת לחדר קירור?

זכויות הקונה

כאשר מתכננים להחליף את הבית הנוכחי, או מתכוונים לבנות בית חדש, חשוב לציין את הסכום המוקצב להחלפת הדלתות לכל חדר שבו יש צורך. דלת עבה יותר כמו דלת לחדר קירור, עולה יותר מדלת רגילה, אבל מספקת בידוד קירור יותר טוב, ולכן מתאימה למקרים בהם נדרשות תנאי קירור אופטימליים. לא דובר כאן על הוצאות התפעול המופלאות שבאוויר שנוצר על ידי חדרי הקירור, ועל מחיר החשמל, מערכת הקירור והדלתות לחדרי הקירור.

הוצאות

הוצאות, מכיוון שדלתות לחדרי קירור הם מעט יקרים יותר, בדרך כלל מחיר הדלת כנף עשוייה מעצם מלאות הן גבוהות יותר, אבל זה מבטיח מצב בטוח למערכת הקירור והקפאה. דלת חדשה מאפסת את הקריטריונים החומריים והפיזיולוגיים.

Over 10000+ Fans

Get Fresh Content From WPXPO

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top