עבודה בצפון

Image

בשונה מאזור המרכז בו הרבה יותר קל למצוא עבודה, זאת משום שמדובר באזור שופע בבתי עסק, ארגונים, מפעלים, מוסדות ציבוריים לכן יש יותר אפשרויות מבחינת תעסוקה וגם המבחר למשרות רבות גדול הצפון קצת פחות…ובכל זאת, בעידן של היום עידן שבו כל המידע נגיש לנו מול העיניים דרך המחשב הביתי, כן אפשר לקצר תהליכים ולמקסם את תהליך החיפוש בצורה כזו שתאפשר לנו למצוא עבודה.

לפני שמתחילים לחפש – עושים סדר בראש

תהליך של חיפוש עבודה יכול לשאוב מאיתנו המון אנרגיה, זמן וכוח זאת משום שפעמים רבות אנו נמצאים בלחץ שכן אנו חייבים למצוא עבודה וגם אם מציאת העבודה איננה דחופה ממש, עדיין זה יכול להיות מאתגר ולא פשוט מבחינה נפשית בעיקר.

לכן, כדי קצת להקל על עצמכם הדבר הראשון שעליכם להגדיר לעצמכם הוא סוג העבודה שאתם מחפשים בצפון: עבודה זמנית או עבודה קבועה. עבודה זמנית הרבה יותר קל למצוא גם בצפון, גם בדרום וגם במרכז בעוד עבודה קבועה דורשת פעמים רבות הכשרה, ניסיון, תנאים מסוימים אותם אנו דורשים ועוד. לאחר שהגדרתם את סוג העבודה, כדאי גם לאפיין מה אתם מחפשים מהעבודה שלכם כלומר לארגן לכם בראש או אפילו לכתוב על דף נקי את ציפיית השכר שלכם, את שעות העבודה, האם אתם מעוניינים בתנאים נוספים כמו למשל רכב או טלפון סלולארי. לאחר מכן הגדירו את התחומים הרלוונטיים אליכם ולהכשרה שעברתם. במידה ומדובר בעבודה קבועה חשוב מאוד לדאוג למסמך קורות חיים מסודר ובמידת הצורך גם שלמו על כך לבעל מקצוע המתמחה בכתיבת קורות חיים, זה מאוד חשוב לתהליך מציאת העבודה.

טיפים למציאת עבודה בצפון

  1. ספרו למי שאתם יכולים ובקשו עזרה – כמה שיותר אנשים שידעו שאתם מחפשים עבודה, יותר טוב. יכול להיות שחבר של חבר יודע על משרה כלשהיא והנה קיצרתם לעצמכם זמן רב.
  2. היעזרו בפייסבוק – הצטרפו לקבוצות הרלוונטיות אליכם בכל מה שנוגע לתהליך חיפוש העבודה.
  3. הירשמו לשני אתרי אינטרנט, לא יותר – כך תמנעו מצב של בלבול ותוכלו להתמקד בחיפוש אחר משרות רלוונטיות.

Over 10000+ Fans

Get Fresh Content From WPXPO

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top